Cocoon TravelSheet Silk Economy Line hálózsákbetét, natúr selyem
Kód: KEMCO4SPI0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cocoon TravelSheet Silk Economy Line hálózsákbetét, natúr selyem| Szélesség | 880 mm |
| Magasság | 2100 mm |
| Súly | 150 g |
| Méretek összecsukás után | 145x65 mm |
| Csomag szélessége | 85 mm |
| Csomag magassága | 165 mm |
| Cipzáras záródás | Nem |
| Burkolóanyag | nejlon |
| Kézi mosás | Igen |
| Zsebek száma | 1 zseb/zsebek |
| Levehető fedél | Igen |
| Zseb | Igen |
| Anyag | Selyem |
| Modell | Téglalap alakú betét |
| Szín | Fehér |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 799696102227 |
| Szélesség: | 880 mm |
| Magasság: | 2100 mm |
| Súly: | 150 g |
| Méretek összecsukás után: | 145x65 mm |
| Csomag szélessége: | 85 mm |
| Csomag magassága: | 165 mm |
| Cipzáras záródás: | Nem |
| Burkolóanyag: | Nejlon |
| Kézi mosás: | Igen |
| Zsebek száma: | 1 zseb/zsebek |
| Levehető fedél: | Igen |
| Zseb: | Igen |
| Anyag: | Selyem |
| Modell: | Téglalap alakú betét |
| Szín: | Fehér |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

