Camry CR 1918 internetes rádió, 2,4" fekete
Kód: OAVADLRAP0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1918 internetes rádió, 2,4" fekete| Wi-Fi szabvány | 2,4 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Szín | Fekete |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| RMS teljesítmény | 3W |
| Kábelhossz | 1,21 m |
| Magasság | 84 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | TFT |
| Kijelző átlója | 6,1 cm (2,4") |
| Színes kijelző | Igen |
| Töltés USB-n keresztül | Igen |
| Figyelmeztetés | A termék felnőtt felügyelete nélkül nem használható gyermekek által., Kerülje a vízzel való érintkezést., Ne nyissa ki a készüléket - áramütés veszélye áll fenn. |
| Előre beállított állomások száma | 99 |
| Rádió típusa | Internet |
| RDS-tuner | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Óra | Igen |
| Kikapcsolási időzítő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Radios and boomboxes |
|---|---|
| Súly: | 0.63 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575911056 |
| Wi-Fi szabvány: | 2,4 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 3W |
| Kábelhossz: | 1,21 m |
| Magasság: | 84 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | TFT |
| Kijelző átlója: | 6,1 cm (2,4") |
| Színes kijelző: | Igen |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék felnőtt felügyelete nélküli gyermekek általi használatra nem készült., Kerülje a vízzel való érintkezést., Ne nyissa ki a készüléket – áramütés veszélye áll fenn. |
| Előre beállított állomások száma: | 99 |
| Rádió típusa: | Internet |
| RDS-tuner: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Óra: | Igen |
| Kikapcsolási időzítő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

