Camry CR 1156 digitális ébresztőóra fekete, szürke
Kód: OAVCMRBUD0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1156 digitális ébresztőóra fekete, szürke| Ismételt gerjesztés | Igen |
| Riasztások száma | 2 |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Ébresztő hangok | Igen |
| Beépített rádió | Igen |
| Programozható | Igen |
| FM-rádió | Igen |
| Támogatott sávok | AM, PLL, MF |
| Arc | Téglalap |
| Összeg | 1 |
| Háttérvilágítás színe | Kék |
| Kijelző átlója | 4,57 cm (1,8") |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Kijelző típusa | JÉG |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Clock radio |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5908256838857 |
| Ismétlődő ébredés: | Igen |
| Riasztások száma: | 2 |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Ébresztő hangok: | Igen |
| Beépített rádió: | Igen |
| Programozható: | Igen |
| FM-rádió: | Igen |
| Támogatott sávok: | délelőtt, PLL, MF |
| Arc: | Téglalap |
| Összeg: | 1 |
| Háttérvilágítás színe: | Kék |
| Kijelző átlója: | 4,57 cm (1,8") |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző típusa: | JÉG |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

