BYCZKU Fehérje Byczku vaníliafagylalt, 1000 g
Kód: OISMD1ODB0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BYCZKU Fehérje Byczku vaníliafagylalt, 1000 g| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Terméktípus | Fehérjekiegészítő |
| Kapacitás | 1 kg |
| Ajánlott felhasználás | Napközben |
| Összeg | 1 |
| Összetétel | Aroma, szukralóz, só, tejfehérje-koncentrátum, karotinok |
| Aroma | Vanília |
| Terméktípus | Por |
| Cél | Regeneráció, Támogatja az izomépítést |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Ha bármilyen egészségügyi problémája van, vagy gyógyszert szed, használat előtt konzultáljon orvosával., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Proteins |
|---|---|
| Súly: | 1.14 kg |
| EAN vonalkód: | 5908288964500 |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Terméktípus: | Por |
| Kapacitás: | 1 kg |
| Ajánlott felhasználás: | Napközben |
| Összeg: | 1 |
| Összetétel: | Aroma, szukralóz, Só, Tejfehérje-koncentrátum, Karotinok |
| Aroma: | Vanília |
| Cél: | Regeneráció, Támogatja az izomépítést |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Ha bármilyen egészségügyi problémája van, vagy gyógyszert szed, használat előtt konzultáljon orvosával., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

