BYCZKU Citrullin Byczku cseresznye, 500 g
Kód: OISMD1SUP0123
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BYCZKU Citrullin Byczku cseresznye, 500 g| Összeg | 1 |
| Terméktípus | Por |
| Ajánlott felhasználás | Napközben |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Aroma | Cseresznye (gyümölcs) |
| Kapacitás | 500 g |
| Cél | Javítja a szervezet hatékonyságát és teljesítményét, regenerációt |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Ha bármilyen egészségügyi problémája van vagy gyógyszert szed, használat előtt konzultáljon orvosával. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dietary supplements |
|---|---|
| Súly: | 0.59 kg |
| EAN vonalkód: | 5908288964548 |
| Összeg: | 1 |
| Terméktípus: | Por |
| Ajánlott felhasználás: | Napközben |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Aroma: | Cseresznye (gyümölcs) |
| Kapacitás: | 500 g |
| Cél: | Javítja a szervezet teljesítményét és hatékonyságát, Regeneráció |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Ha bármilyen egészségügyi problémája van, vagy gyógyszert szed, használat előtt konzultáljon orvosával. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

