Bezdrátový mikrofon pro reproduktory Karaoke MIC HERO WIRELESS MT398.
Kód: MISMEDMIK0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátový mikrofon pro reproduktory Karaoke MIC HERO WIRELESS MT398.| Hmostnost mikrofonu | 120 g |
| Délka balení | 24 cm |
| Šířka těla | 5 cm |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Barva | Šedá, Černá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Adaptér zástrčky | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Uchovávejte mimo dosah dětí., Neotevírejte zařízení, abyste předešli poškození. |
| Port USB C | Ano |
| Bateriový provoz | Ano |
| Maximální provozní vzdálenost | 20 m |
| Model | Mikrofon na karaoke |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 5906453103983 |
| Hmostnost mikrofonu: | 120 g |
| Délka balení: | 24 cm |
| Šířka těla: | 5 cm |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Adaptér zástrčky: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Uchovávejte mimo dosah dětí., Neotevírejte zařízení, abyste předešli poškození. |
| Port USB C: | Ano |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Maximální provozní vzdálenost: | 20 m |
| Model: | Mikrofon na karaoke |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

