Bezdrátová meteostanice Greenblue GB540
Kód: URPGRBDSP0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátová meteostanice Greenblue GB540| Funkce měření | Vnitřní teploměr, Venkovní teploměr, Vnitřní vlhkoměr, Venkovní vlhkoměr |
| Funkce hodin | Ano |
| Funkce alarmu | Ano |
| Předpověď počasí | Ano |
| Trendy vývoje hodnot | Teploměr, Vlhkoměr |
| Fáze měsíce | Ano |
| Jednotka měření teploty | °C |
| Rozsah měření teploty (vnitřní) (T-T) | 0 - 50 °C |
| DCF rádiem řízené hodiny | Ano |
| Meteostanice - min/max údaje | Teploměr, Vlhkoměr |
| Dosah venkovních senzorů | 60 m |
| Zobrazení času/data | Ano |
| Rozsah měření teploty (venkovní) (T-T) | -20 - 65 °C |
| Barva | Černá |
| Budík | Ano |
| Počet baterií (přijímač) | 2 |
| Typ baterie | LR6, AA |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií (snímač) | 2 |
| Rozměry receiveru (š x h x v) | 50 x 30 x 95 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Včetně baterie | Ne |
| Venkovní senzor | Ano |
| Počet venkovních senzorů | 1 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Varování | Nevystavujte je dlouhodobému působení vlhkosti., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné při nesprávném použití. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Home weather stations |
|---|---|
| Súly: | 0.34 kg |
| EAN vonalkód: | 5902211113348 |
| Funkce měření: | Vnitřní teploměr, Venkovní teploměr, Vnitřní vlhkoměr, Venkovní vlhkoměr |
| Funkce hodin: | Ano |
| Funkce alarmu: | Ano |
| Předpověď počasí: | Ano |
| Trendy vývoje hodnot: | Teploměr, Vlhkoměr |
| Fáze měsíce: | Ano |
| Jednotka měření teploty: | °C |
| Rozsah měření teploty (vnitřní) (T-T): | 0 - 50 °C |
| DCF rádiem řízené hodiny: | Ano |
| Meteostanice - min/max údaje: | Teploměr, Vlhkoměr |
| Dosah venkovních senzorů: | 60 m |
| Zobrazení času/data: | Ano |
| Rozsah měření teploty (venkovní) (T-T): | -20 - 65 °C |
| Barva: | Černá |
| Budík: | Ano |
| Počet baterií (přijímač): | 2 |
| Typ baterie: | LR6, AA |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Počet baterií (snímač): | 2 |
| Rozměry receiveru (š x h x v): | 50 x 30 x 95 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Hloubka: | 35 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Včetně baterie: | Ne |
| Venkovní senzor: | Ano |
| Počet venkovních senzorů: | 1 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Varování: | Nevystavujte je dlouhodobému působení vlhkosti., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné při nesprávném použití. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

