Beyerdynamic DT 900 Pro X - nyitott stúdió fejhallgató
Kód: MISBYESLU0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 900 Pro X - nyitott stúdió fejhallgató| Terméktípus | Stúdió fejhallgatók |
| Súly | 345 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| 6,35 mm-es csatlakozó | Igen |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, teljesen körülölelő fülhallgató |
| Ajánlott felhasználás | Színpad/stúdió |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Szín | Fekete |
| Hangnyomásszint (max.) | 114 dB |
| Levehető kábel | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne merítse vízbe, és ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Kerülje a hosszan tartó, nagy hangerőn történő használatot a halláskárosodás elkerülése érdekében., A termék lítium elemeket tartalmaz, amelyek tűzveszélyt jelenthetnek. |
| Impedancia | 48 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája | 5 - 40000Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 0,8% |
| Maximális bemeneti teljesítmény | 30 mW |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.89 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118729904 |
| Terméktípus: | Stúdió fejhallgatók |
| Súly: | 345 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| 6,35 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, Teljesen körülölelő fülek |
| Ajánlott felhasználás: | Színpad/stúdió |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Fekete |
| Hangnyomásszint (max.): | 114 dB |
| Levehető kábel: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse vízbe, és ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., A halláskárosodás elkerülése érdekében kerülje a hosszan tartó, nagy hangerőn történő használatot., A termék lítium elemeket tartalmaz, amelyek tűzveszélyt jelenthetnek. |
| Impedancia: | 48 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 40000 Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 0,8% |
| Maximális bemeneti teljesítmény: | 30 mW |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

