ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7
Kód: VGAASUNVD0904
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| CUDA magok | 8960 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Típus | GeForce RTX 5070 Ti |
| CUDA | Igen |
| Minimális rendszerteljesítmény | 850 W |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Szürke |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Formátum | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Hűtési technológia | ASUS Axial-tech |
| Rések száma | 3125 |
| Világítás | Igen |
| Súly | 1,62 kg |
| Mélység | 62,5 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Hossz | 329 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 87 mm |
| Csomagolási mélység | 226 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,41 kg |
| Csomag szélessége | 420 mm |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| HDMI portok száma | 2 |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| Adatátviteli sebesség | 28 Gbps |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Memóriabusz | 256 bit |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| Kettős DVI | Nem |
| HDCP | Igen |
| NVIDIA Ansel | Igen |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| HDCP verzió | 2.3 |
| NPU teljesítmény akár | 1406 TOP |
| Túlhúzott (OC) kiadás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 2.36 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387861455 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA magok: | 8960 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | GeForce RTX 5070 Ti |
| CUDA: | Igen |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 850 W |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Szürke |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Hűtési technológia: | ASUS Axial-tech |
| Rések száma: | 3125 |
| Világítás: | Igen |
| Súly: | 1,62 kg |
| Mélység: | 62,5 mm |
| Magasság: | 140 mm |
| Hossz: | 329 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 87 mm |
| Csomagolási mélység: | 226 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,41 kg |
| Csomag szélessége: | 420 mm |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| NPU teljesítmény akár: | 1406 TOP |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

