ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 videókártya
Kód: VGAASUNVD0930
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 videókártya| CUDA | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA magok | 3840 |
| Processzor túlhajtási sebessége | 2640 MHz |
| Processzorfrekvencia (túlhajtási mód) | 2677 MHz |
| Típus | GeForce RTX 5060 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Minimális rendszerteljesítmény | 550 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 8 tűs |
| Formátum | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Hűtési technológia | ASUS Axial-tech |
| Világítás | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Szín | Fekete |
| Rések száma | 3.1 |
| Súly | 1,13 kg |
| Magasság | 133,5 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Hossz | 302 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 88 mm |
| Csomagolási mélység | 227 mm |
| Csomag szélessége | 421 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,89 kg |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| HDMI portok száma | 1 |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 8 GB |
| Memória sávszélesség (max.) | 28 GB/s |
| Memóriabusz | 128 bit |
| HDCP | Igen |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| Kettős DVI | Nem |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| HDCP verzió | 2.3 |
| NPU teljesítmény akár | 614 TOP |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| Túlhúzott (OC) kiadás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.855 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636058179 |
| CUDA: | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA magok: | 3840 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2640 MHz |
| Processzorfrekvencia (túlhajtási mód): | 2677 MHz |
| Típus: | GeForce RTX 5060 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 550 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 8 tűs |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Hűtési technológia: | ASUS Axial-tech |
| Világítás: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Szín: | Fekete |
| Rések száma: | 3.1 |
| Súly: | 1,13 kg |
| Magasság: | 133,5 mm |
| Mélység: | 62 mm |
| Hossz: | 302 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 88 mm |
| Csomagolási mélység: | 227 mm |
| Csomag szélessége: | 421 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,89 kg |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Memória sávszélesség (max.): | 28 GB/s |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| HDCP: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| NPU teljesítmény akár: | 614 TOP |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

