ASUS TUF GAMING B760M-PLUS II Intel B760 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYASU1700092
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS II Intel B760 LGA 1700 Micro ATX| Výrobce procesoru | Intel |
| Kompatibilní procesory | Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Celeron® |
| Podporované patice procesorů | LGA 1700 |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Čipset základní desky | Intel B760 |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Šířka | 244 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Hloubka balení | 265 mm |
| Šířka balení | 280 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,65 kg |
| Výška balení | 71 mm |
| Hmotnost | 982 g |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 192 GB |
| Podporované frekvence paměti | 6400 MHz, 4800, 5800, 7600, 5400, 6000, 5000, 7000, 5200, 5600, 7400, 6600, 7800, 6200, 6800, 7200 |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 7800 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Včetně šroubů | Ano |
| Dodávané kabely | SATA |
| Varování | Základní desku nevyhazujte do běžného odpadu; výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Před zahájením jakékoli údržby nebo instalace odpojte výrobek od zdroje napájení., Vyhněte se přímému kontaktu s elektronikou, aby nedošlo k poškození elektrostatickým výbojem. |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 3 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Úrovně RAID | 1, 5, 0, 10 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 7 |
| Podpora RAID | Ano |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 3 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 3 |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387469798 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Celeron® |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Szélesség: | 244 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomagolási mélység: | 265 mm |
| Csomag szélessége: | 280 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,65 kg |
| Csomag magassága: | 71 mm |
| Súly: | |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 6400 MHz, 4800, 5800, 7600, 5400, 6000, 5000, 7000, 5200, 5600, 7400, 6600, 7800, 6200, 6800, 7200 |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.): | 7800 MHz |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Figyelmeztetés: | Az alaplapot ne dobja a háztartási hulladékba; a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Bármilyen karbantartás vagy telepítés megkezdése előtt válassza le a terméket az áramforrásról., Kerülje az elektronikus eszközökkel való közvetlen érintkezést az elektrosztatikus kisülés okozta károsodás elkerülése érdekében. |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| PCI Express x4 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| RAID-szintek: | 1, 5, 0, 10 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| S/PDIF kimeneti port: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

