ASUS ProArt X870E-CREATOR WIFI AMD X870E Zásuvka AM5 ATX
Kód: PLYASUAM50038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS ProArt X870E-CREATOR WIFI AMD X870E Zásuvka AM5 ATX| Podporované patice procesorů | Zásuvka AM5 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Wi-Fi | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Zvukový čip | Realtek S1220A |
| Typ základní desky | ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Čipset základní desky | AMD X870E |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Maximální vnitřní paměť | 192 GB |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Dodávané kabely | DisplayPort, SATA |
| Varování | Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Zabraňte kontaktu s kapalinami, aby nedošlo k poškození elektroniky., Nerozebírejte, aby nedošlo k poškození vnitřních součástí a ztrátě záruky. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 4 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 2 |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Úrovně RAID | 10, 0, 1, 5 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 8 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 5 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 3 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 7 |
| Anténní jack WiFi-AP | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB4 Gen 2×2 | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 2.605 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387730775 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Wi-Fi: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 10 gigabites Ethernet, 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hangchip: | |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD X870E |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Mellékelt kábelek: | |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 4 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 2 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-szintek: | 10, 0, 1, 5 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 8 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| CMOS törlés gomb: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 5 |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 3 |
| USB 3.2 Gen 2×2 csatlakozók: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 7 |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| 2 db USB4 Gen 2 port: | 2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

