ASUS ProArt PA401 Wood TG PWM (Black) Tower Černá
Kód: OBUASUOBU0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS ProArt PA401 Wood TG PWM (Black) Tower Černá| Kombo HDD/SDD rám | Ano |
| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5 |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Podporované formáty základní desky | ATX |
| Boční okno | Ano |
| Model | PC |
| Tlačítko reset | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 16 cm |
| Maximální délka grafické karty | 31,5 cm |
| Barva | Černá |
| Formát | Tower |
| Vhodné pro | Hraní |
| Maximální délka PSU | 17 cm |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Materiál | Temperované sklo, Dřevo |
| Šířka | 225 mm |
| Výška | 503 mm |
| Hloubka | 412 mm |
| Hmotnost | 8,61 kg |
| Výška balení | 570 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,1 kg |
| Hloubka balení | 295 mm |
| Šířka balení | 495 mm |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Ovládání rychlosti ventilátoru | Ano |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Podporované velikosti horních chladičů | 140, 240, 120 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Instalované přední ventilátory | 2x 160 mm |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 160 mm, 140 |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 2 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 140, 120 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 10.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387654668 |
| Kombinált HDD/SDD keret: | Igen |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Modell: | PC |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 31,5 cm |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Maximális tápegység hossza: | 17 cm |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Anyag: | Edzett üveg, Faipari |
| Szélesség: | 225 mm |
| Magasság: | 503 mm |
| Mélység: | 412 mm |
| Súly: | 8,61 kg |
| Csomag magassága: | 570 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,1 kg |
| Csomagolási mélység: | 295 mm |
| Csomag szélessége: | 495 mm |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ventilátor sebességszabályozás: | Igen |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 140, 240, 120 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 2x 160 mm |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 160 mm, 140 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140, 120 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

