ASUS PROART B850-CREATOR WIFI NEO AMD B850 Zásuvka AM5 ATX
Kód: PLYASUAM50078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PROART B850-CREATOR WIFI NEO AMD B850 Zásuvka AM5 ATX| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované patice procesorů | Zásuvka AM5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8922AE |
| Wi-Fi | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ základní desky | ATX |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Typ zdroje | ATX |
| Čipset základní desky | AMD B850 |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Pasivní |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220P |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Šířka balení | 353 mm |
| Výška balení | 68 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,14 kg |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Hmotnost | 1,33 kg |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Maximální množství interní paměti na slot | 64 GB |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 9000 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | SATA |
| Včetně antény | Ano |
| Včetně šroubů | Ano |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 5.0 |
| 2. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 3. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 3. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 5.0 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 1.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 3 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 2 |
| Úrovně RAID | 10, 5, 0, 1 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 7 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Tlačítko BIOS flashback | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet teplotních čidel | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Počet konektorů ventilátoru CPU | 2 |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet RGB LED konektorů | 3 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Počet konektorů vodního čerpadla | 1 |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové) | 2 |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Line-in | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Anténní jack WiFi-AP | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.94 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636504447 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat, AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8922AE |
| Wi-Fi: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 5 gigabites Ethernet |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Forrás típusa: | ATX |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B850 |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Hangchip: | Realtek ALC1220P |
| Magasság: | 48 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Csomag szélessége: | 353 mm |
| Csomag magassága: | 68 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,14 kg |
| Csomagolási mélység: | 273 mm |
| Súly: | 1,33 kg |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.): | 9000 MHz |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Antenna mellékelve: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 3. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 3. generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 2 |
| PCI Express x4 foglalatok (1.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 2 |
| RAID-szintek: | 10, 5, 0, 1 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| BIOS visszaállítás gomb: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| Hőmérséklet-érzékelők száma: | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 2 |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 3 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Vízpumpa csatlakozók száma: | 1 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 2 |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

