ASUS PRIME B860M-K Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) Micro ATX
Kód: PLYASU1850024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PRIME B860M-K Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) Micro ATX| Podporované patice procesorů | LGA 1851 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Patice procesoru | LGA 1851 (Socket V1) |
| Kompatibilní procesory | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Čipset základní desky | Intel B860 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Včetně kabelů | SATA III 2 ks. |
| Varování | Abyste předešli poškození, neotevírejte ani neupravujte základní desku., Při likvidaci tohoto výrobku dodržujte místní předpisy pro recyklaci elektroniky., V případě problémů s instalací se obraťte na kvalifikovaného servisního technika. |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 2. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 5.0 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Úrovně RAID | 1, 10, 0, 5 |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 2 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| S/PDIF výstupní konektor | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet konektorů audio jack | 3 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1851 |
|---|---|
| Súly: | 0.96 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387808498 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | 1851-es önkormányzati rendelet |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorfoglalat: | LGA 1851 (V1 foglalat) |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B860 |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 222 mm |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Kábelekkel együtt: | SATA III 2 db. |
| Figyelmeztetés: | A sérülések elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne alakítsa át az alaplapot., A termék ártalmatlanításakor kérjük, kövesse az elektronikai hulladék újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásokat., Ha bármilyen telepítési problémája van, forduljon szakképzett szerviztechnikushoz. |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció): | 2 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| RAID-szintek: | 1, 10, 0, 5 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 3 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| Audio csatlakozók száma: | 3 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

