ASUS PRIME B760M-A D4-CSM Intel B760 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYASU1700083
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PRIME B760M-A D4-CSM Intel B760 LGA 1700 Micro ATX| Kompatibilní procesory | Intel® Core™ i5, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i9, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Podporované patice procesorů | LGA 1700 |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Čipset základní desky | Intel B760 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Podporované frekvence paměti | 4000, 3400, 4800, 3333, 4600, 5000, 5333 MHz, 2933, 3200 MHz, 3733, 4266 MHz, 5066, 2400, 2133, 2666, 2800, 3600, 3000, 3466, 4400 MHz |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 5333 MHz |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Dodávané kabely | SATA |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 3 |
| Podpora RAID | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Úrovně RAID | 0, 1, 10, 5 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 2 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor TPM | Ano |
| S/PDIF výstupní konektor | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Výstupy pro sluchátka | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081984061 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Core™ i5, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i9, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4000, 3400, 4800, 3333, 5000, 5333 MHz, 2933, 3200 MHz, 3733, 4266 MHz, 5066, 2400, 2133, 2666, 2800, 3600, 3000, 3466, 4400 MHz |
| Támogatott memória órajel (max.): | 5333 MHz |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 3 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| RAID-szintek: | 0, 1, 10, 5 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 3 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 2 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Fejhallgató kimenetek: | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

