ASUS PRIME AP202 ARGB Midi Tower Bílá
Kód: OBUASUOBU0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PRIME AP202 ARGB Midi Tower Bílá| Podporované pevné velikosti disků | 2.5, 3.5" |
| Maximální výška CPU chladiče | 17,5 cm |
| Vhodné pro | Hraní |
| Počet expanzních slotů | 4 |
| Maximální délka grafické karty | 42 cm |
| Barva podsvětlení | Více |
| Osvětlení | Ano |
| Podporované formáty základní desky | Micro ATX, Mini-ITX |
| Model | PC |
| Boční okno | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Materiál | Kov |
| Maximální délka PSU | 20 cm |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Formát | Midi Tower |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost | 9,1 kg |
| Výška | 441 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Šířka | 236 mm |
| Šířka balení | 500 mm |
| Hloubka balení | 308 mm |
| Výška balení | 526 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,3 kg |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Nainstalovaný vrchní chladič | Ne |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Podporované velikosti horních chladičů | 360 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120, 140 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Nainstalovaný přední chladič | Ne |
| Zadní radiátor instalován | Ne |
| Instalované boční ventilátory | 2x 120 mm |
| Pozice napájecího zdroje | Spodek |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 10.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636006613 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17,5 cm |
| Alkalmas: | Játék |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42 cm |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Világítás: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX |
| Modell: | PC |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Anyag: | Fém |
| Maximális tápegység hossza: | 20 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Porszűrő: | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fehér |
| Súly: | 9,1 kg |
| Magasság: | 441 mm |
| Mélység: | 460 mm |
| Szélesség: | 236 mm |
| Csomag szélessége: | 500 mm |
| Csomagolási mélység: | 308 mm |
| Csomag magassága: | 526 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,3 kg |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Felső hűtő beszerelve: | Nem |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 360 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120, 140 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Elülső hűtő beszerelve: | Nem |
| Hátsó hűtő beszerelve: | Nem |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok: | 2x 120 mm |
| Tápegység helye: | Alsó |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

