ASUS P13R-M Intel C262 LGA 1700 Micro ATX alaplap
Kód: PLGASUSIN0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS P13R-M Intel C262 LGA 1700 Micro ATX alaplap| Kompatibilis processzorok | Intel® Pentium®, Intel Xeon E |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Ethernet interfész típusa | Gigabit Ethernet, Gyors Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel C262 |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,3 kg |
| Súly | 760 g |
| Maximális belső memória | 128 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 3600, 4000, 4400 |
| Támogatott memóriamodul-kapacitások | 8 GB, 32 GB, 16 GB |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Grafikus kártya | AST2600 |
| Grafikus kártyacsalád | ASPEED |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–50 °C |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma | 8 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 8 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 1 |
| Soros port fejléc | 1 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 1.388 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636234337 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Pentium®, Intel Xeon E |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet, Gyors Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel C262 |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,3 kg |
| Súly: | 760 g |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 3600, 4000, 4400 |
| Támogatott memóriamodul-kapacitások: | 8 GB, 32 GB, 16 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Grafikus kártya: | AST2600 |
| Grafikus kártyacsalád: | ASPEED |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–50 °C |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma: | 8 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 8 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 1 |
| Soros port fejléc: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

