ASUS P13R-I Intel C262 LGA 1700 Mini ITX alaplap
Kód: PLGASUSIN0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS P13R-I Intel C262 LGA 1700 Mini ITX alaplap| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Kompatibilis processzorok | Intel® Xeon®, Intel Xeon E, Intel® Pentium® |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Alaplap típusa | Mini-ITX |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel C262 |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 170 mm |
| Mélység | 170 mm |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 3600, 4000, 4800, 4400 |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memória órajel (max.) | 4800 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| ECC kompatibilitás | ECC |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Beépített grafikus adapter memória | 64 MB |
| Grafikus kártya | AST2600 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–50 °C |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést a készülék károsodásának elkerülése érdekében., Ez a termék elektromos alkatrészeket tartalmaz - a telepítés során legyen óvatos a sérülések elkerülése érdekében., Biztosítson megfelelő szellőzést a túlmelegedés és az esetleges károsodás megelőzése érdekében. |
| M.2 foglalatok száma (M) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 7 |
| Támogatott tárolási interfészek | PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma | 6 |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 6 |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| VGA portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 3 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 1.11 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387372340 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Xeon®, Intel Xeon E, Intel® Pentium® |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Alaplap típusa: | Mini-ITX |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel C262 |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 170 mm |
| Mélység: | 170 mm |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 3600, 4000, 4800, 4400 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memória órajel (max.): | 4800 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| ECC kompatibilitás: | ECC |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Beépített grafikus adapter memória: | 64 MB |
| Grafikus kártya: | AST2600 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–50 °C |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását., Ez a termék elektromos alkatrészeket tartalmaz - a sérülések elkerülése érdekében a telepítés során legyen óvatos., Biztosítson megfelelő szellőzést a túlmelegedés és az esetleges károsodás elkerülése érdekében. |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| Támogatott tárolási interfészek: | PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma: | 6 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 6 |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 3 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

