ASUS MB16ACV počítačový monitor 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px Full HD LED Černá
Kód: MONASUMON0135
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS MB16ACV počítačový monitor 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px Full HD LED Černá| Wi-Fi | Ne |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 399648 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 15 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 6 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | B |
| Barva | Černá |
| Výška (s podstavcem) | 224,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 10,5 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 357,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 830 g |
| Šířka balení | 433 mm |
| Výška balení | 283 mm |
| Hloubka balení | 82 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,7 kg |
| HDCP | Ano |
| HDMI | Ne |
| Výstup sluchátek | Ne |
| AMD FreeSync | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Kontrastní poměr (typický) | 800:1 |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Technologie displeje | LED |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Odezva | 5 ms |
| Kód harmonizovaného systému | 85285210 |
| Slot pro zámek | Ne |
| Nastavení výšky | Ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 1.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4718017949040 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 15 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 6 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | B. |
| Szín: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | |
| Mélység (állvánnyal): | 10,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 357,9 mm |
| Súly (állvánnyal): | 830 g |
| Csomag szélessége: | 433 mm |
| Csomag magassága: | 283 mm |
| Csomagolási mélység: | 82 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,7 kg |
| HDCP: | Igen |
| HDMI: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| AMD FreeSync: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Kontrasztarány (tipikus): | 800:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Válasz: | 5 ms |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85285210 |
| Zárnyílás: | Nem |
| Magasságállítás: | Nem |
| VESA szerelési támogatás: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

