ASUS K14PA-U12/ASMB11 Socket SP5 SSI CEB
Kód: PLGASUSAM0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS K14PA-U12/ASMB11 Socket SP5 SSI CEB| Kompatibilis processzorok | AMD EPYC 9004 |
| Processzorfoglalat | SP5 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Ethernet interfész típusa | 25 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Alaplap típusa | SSI CEB |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Magasság | 63 mm |
| Mélység | 376 mm |
| Szélesség | 409 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,2 kg |
| Csomagolási mélység | 395 mm |
| Csomag szélessége | 425 mm |
| Csomag magassága | 81 mm |
| Súly | 1,4 kg |
| Maximális belső memória | 3 TB |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 4800 |
| Támogatott memóriamodul-kapacitások | 32 GB, 96 GB, 24 GB, 16 GB, 48 GB, 256 GB, 64 GB, 128 GB |
| Memóriahelyek száma | 12 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Grafikus kártya | AST2600 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Aspeed AST2600 |
| Grafikus kártya család | ASPEED |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Figyelmeztetés | Az alaplap egészségre veszélyes elektronikus alkatrészeket tartalmazhat – kerülje a közvetlen érintkezést., Csak száraz és jól szellőző helyen használja., Ne nyissa ki és ne szerelje szét az alaplapot. |
| M.2 foglalatok száma (M) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 3 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2 |
| Soros port fejléc | 1 |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| VGA portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 2.26 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387343524 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD EPYC 9004 |
| Processzorfoglalat: | SP5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Ethernet interfész típusa: | 25 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Alaplap típusa: | SSI CEB |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Magasság: | 63 mm |
| Mélység: | 376 mm |
| Szélesség: | 409 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,2 kg |
| Csomagolási mélység: | 395 mm |
| Csomag szélessége: | 425 mm |
| Csomag magassága: | 81 mm |
| Súly: | 1,4 kg |
| Maximális belső memória: | 3 TB |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4800 |
| Támogatott memóriamodul-kapacitások: | 32 GB, 96 GB, 24 GB, 16 GB, 48 GB, 256 GB, 64 GB, 128 GB |
| Memóriahelyek száma: | 12 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Grafikus kártya: | AST2600 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Aspeed AST2600 |
| Grafikus kártyacsalád: | ASPEED |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Figyelmeztetés: | Az alaplap egészségre veszélyes elektronikus alkatrészeket tartalmazhat – kerülje a közvetlen érintkezést., Kizárólag száraz és jól szellőző helyen használja., Ne nyissa ki és ne szerelje szét az alaplapot. |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 3 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2 |
| Soros port fejléc: | 1 |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

