ASUS GT730-4H-SL-2GD5 NVIDIA GeForce GT 730 2GB GDDR5 videókártya
Kód: VGAASUNVD0745
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS GT730-4H-SL-2GD5 NVIDIA GeForce GT 730 2GB GDDR5 videókártya| Megnövelt processzorsebesség (túlhajtási mód) | 927 MHz |
| Processzor túlhajtási sebessége | 902 MHz |
| Maximális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| CUDA magok | 384 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Típus | GeForce GT 730 |
| CUDA | Igen |
| Minimális rendszerteljesítmény | 300 W |
| Szín | Fekete, Kék |
| Rések száma | 1 |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Mélység | 18 mm |
| Szélesség | 148 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Használati utasítás | Igen |
| Felület | PCI Express 2.0 |
| HDMI-verzió | 1.4b |
| HDMI portok száma | 4 |
| Grafikus kártya memóriája | 2 GB |
| Memóriafrekvencia | 5010 MHz |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR5 |
| Kettős DVI | Nem |
| HDCP | Igen |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| OpenGL verzió | 4.6 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.47 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081369417 |
| Megnövelt processzorsebesség (túlhajtási mód): | 927 MHz |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 902 MHz |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA magok: | 384 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Típus: | GeForce GT 730 |
| CUDA: | Igen |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 300 W |
| Szín: | Fekete, Kék |
| Rések száma: | 1 |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Mélység: | 18 mm |
| Szélesség: | 148 mm |
| Magasság: | 105 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Használati utasítás: | Igen |
| Felület: | PCI Express 2.0 |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| HDMI portok száma: | 4 |
| Grafikus kártya memóriája: | 2 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5010 MHz |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR5 |
| Kettős DVI: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

