Arrow Tonecaster ST 111 Tobacco Burst Rosewood/White - elektrická kytara
Kód: GITAR5GIE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Arrow Tonecaster ST 111 Tobacco Burst Rosewood/White - elektrická kytara| Vhodný pro | Pravoruký |
| Korpus | Double Cutaway |
| Počet strun | 6 strun |
| Rozsah průměrů strun (Min - Max) | 0.010-0.046" |
| Typ kytary | Elektrická kytara |
| Šířka hmatníku (nultý pražec) | 4,2 cm |
| Poloměr hmatníku | 35,56 cm |
| Šíře ořechu | 4,2 cm |
| Měřicí deska | 24 3/4" (62,86 cm) |
| Most | Tremolo |
| Materiál těla | Topol |
| Název barvy | Tobacco Burst |
| Barva | Bílá, Oranžová, Černá |
| Kombinační metoda krku | Bolt-on |
| Systém snímačů | H-S-S |
| Počet pražců | 22 |
| Pickguard | Ano |
| Povrch horní části | Lesk |
| 5polohový pákový spínač | Ano |
| Materiál sedla | TUSQ |
| Typ pražce | Standardní |
| Snímačový spínač | 5polohový |
| Materiál hmatníku | Růžové dřevo |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav kabelů a elektrických připojení., Vyhněte se velkým změnám teploty a vlhkosti., Skladujte na suchém místě, aby nedošlo k poškození dřeva. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric guitars |
|---|---|
| Súly: | 4.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5902349392981 |
| Alkalmas: | Jobbkezes |
| Korpusz: | |
| Húrok száma: | 6 húros |
| Húrátmérő tartomány (min. - max.): | |
| Gitár típusa: | Elektromos gitár |
| Fogólap szélessége (nulla érintő): | 4,2 cm |
| Fogólap sugara: | |
| Anya szélessége: | 4,2 cm |
| Mérőtábla: | |
| Test anyaga: | |
| Szín neve: | |
| Szín: | Fehér, Narancs, Fekete |
| Kombinált nyakú módszer: | Csavarozható |
| Bundok száma: | 22 |
| Koptatólap: | Igen |
| Felső felület: | Fényes |
| 5 állású kapcsoló: | Igen |
| Nyereg anyaga: | |
| Hálókocsi típusa: | Standard |
| Érzékelő kapcsoló: | 5 pozíciós |
| Fogólap anyaga: | Rózsafa |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a kábelek és az elektromos csatlakozások állapotát., Kerülje a hőmérséklet és a páratartalom nagy ingadozását., Száraz helyen tárolandó, hogy elkerüljük a fa károsodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

