APTUS Sentrx szemcsepp - szemcsepp kutyáknak és macskáknak - 10ml
Kód: VETAPTSPU0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
APTUS Sentrx szemcsepp - szemcsepp kutyáknak és macskáknak - 10ml| Adagolási forma | Folyadék |
| Súly | 20 g |
| Az állat speciális igényei | Szem hidratálása, száraz szem szindróma |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Szemmosás |
| Csomagolás típusa | Műanyag csomagolás |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Lovaknak, Macskáknak, Kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Súly: | 20 g |
| Az állat speciális igényei: | Szem hidratáló, Száraz szem szindróma |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Szemmosás |
| Csomagolás típusa: | Műanyag csomagolás |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | Lovaknak, Macskák számára, A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

