APTUS Plaque Buster Egészséges fogak és íny - táplálékkiegészítők kutyáknak és macskáknak - 200g
Kód: VETAPTSPU0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
APTUS Plaque Buster Egészséges fogak és íny - táplálékkiegészítők kutyáknak és macskáknak - 200g| Gluténmentes | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Az állat speciális igényei | Fogak, Fogkőképződés megelőzése és újraképződése, Fogkőképződés csökkentése |
| Súly | 200 g |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állatorvosi osztályozás | Takarmánykeverék, Étrend-kiegészítő |
| Kategória | Macskáknak, kutyáknak |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Egyéb jellemzők | Fogászati, Időseknek |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Hűvös, száraz helyen tárolandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
| Durva hamu | 18,2% |
| Zsírtartalom | 3% |
| Nyersrost | 3,1% |
| Fehérjék | 5,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 6432100101709 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Az állat speciális igényei: | Fogak, A fogkőképződés és annak újraképződésének megelőzése, A fogkőképződés csökkentése |
| Súly: | 200 g |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Takarmánykeverék, Étrend-kiegészítő |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Egyéb jellemzők: | Fogászati, Időseknek |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Hűvös, száraz helyen tárolandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
| Durva hamu: | 18,2% |
| Zsírtartalom: | 3% |
| Nyersrost: | 3,1% |
| Fehérjék: | 5,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

