APTUS Apto-flex Advanced - ízületi táplálékkiegészítők kutyáknak és macskáknak - 500ml
Kód: VETAPTSPU0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
APTUS Apto-flex Advanced - ízületi táplálékkiegészítők kutyáknak és macskáknak - 500ml| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Ízületi fejlődés, Ízületi védelem |
| Súly | 600 g |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kategória | Macskáknak, kutyáknak |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Ízületvédő, Gluténmentes |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Hűvös, száraz helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék | 11,7% |
| Nyersrost | 0% |
| Zsírtartalom | 0% |
| Durva hamu | 1,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.63 kg |
| EAN vonalkód: | 6432100059901 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Közös fejlesztés, Ízületvédelem |
| Súly: | 600 g |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Ízületi támogatás, Gluténmentes |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Hűvös, száraz helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék: | 11,7% |
| Nyersrost: | 0% |
| Zsírtartalom: | 0% |
| Durva hamu: | 1,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

