AOC B3 27B31H LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Černá
Kód: MONAOCMON0184
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC B3 27B31H LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Černá| Typ napájení | Externí |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 21 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Barva | Černá |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Bezrámový design | Ano |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Odmímatelný stojan | Ano |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,4 kg |
| Výška (bez stojánku) | 356,7 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 37,4 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 616,6 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 616,6 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,1 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 191,9 mm |
| Výška (s podstavcem) | 445,5 mm |
| Výška balení | 447 mm |
| Hloubka balení | 124 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,3 kg |
| Šířka balení | 690 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Lokální stmívání | Ano |
| Certifikace | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,TUV-GS-Mark,EAC,FCC |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Audio vstup | Ne |
| HDMI | Ano |
| Počet VGA portů | 1 |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| AMD FreeSync | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Dynamický kontrast | 20000000:1 |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,6 cm |
| LED podsvícení | Ano |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 87,5% |
| Barevná škála DCI-P3 | 91,2% |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozteč pixelů | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Hustota pixelů | 82 ppi |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 116,49% |
| Odezva | 4 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Délka HDMI kabelu | 1,5 m |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Jazyk nabídky OSD | Francouzština, Korejština, Čeština, Holandský, Italština, Turečtina, Zjednodušená čínština, Německý, Portugalština, Švédský, Španělština, Chorvatština, Angličtina, Japonština, Finský, Tradiční čínština, Polský, Ruský, Ukrajinština |
| Úhel náklonu | -5 - 25° |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ne |
| Počet OSD jazyků | 19 |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Varování | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození. |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1995049 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.52 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986182225 |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Szín: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Levehető állvány: | Igen |
| Súly (állvánnyal): | 3,4 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 356,7 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | |
| Szélesség (állvánnyal): | 616,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 616,6 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,1 kg |
| Mélység (állvánnyal): | |
| Magasság (állvánnyal): | 445,5 mm |
| Csomag magassága: | 447 mm |
| Csomagolási mélység: | 124 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,3 kg |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Helyi fényerőszabályozás: | Igen |
| Tanúsítvány: | |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Nem |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| Hangbemenet: | Nem |
| HDMI: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Dinamikus kontraszt: | 20000000:1 |
| Felületi keménység: | 3H |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | |
| DCI-P3 színskála: | |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Pixelsűrűség: | 82ppi |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | |
| Válasz: | 4 ms |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| HDMI-kábel hossza: | 1,5 méter |
| Mellékelt kábelek: | HDMI |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| OSD menü nyelve: | francia, koreai, cseh, holland, olasz, török, egyszerűsített kínai, német, portugál, svéd, spanyol, horvát, angol, japán, finn, Hagyományos kínai, lengyel, orosz, ukrán |
| Dőlésszög: | -5 - 25° |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| OSD nyelvek száma: | 19 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Nem tartalmaz: | PVC/BFR |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

