Activejet ATB-821BNX toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN-821 BK csere; Supreme; 12000 oldal; fekete)
Kód: EXPACJTBR0122
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATB-821BNX toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN-821 BK csere; Supreme; 12000 oldal; fekete)| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Csere erre: | Brother TN-821 BK |
| OEM-kód | Brother TN-821 BK |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Fekete tonerkapacitás | 12000 oldal |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Kompatibilitás | Brother: HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, CDNT, CDNTT, MFC-L9670CDN, MFC-L9630CDN. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.985 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443123286 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Csere erre:: | Brother TN-821 BK |
| OEM-kód: | Brother TN-821 BK |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Fekete tonerkapacitás: | 12000 oldal |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Kompatibilitás: | Brother: HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, CDNT, CDNTT, MFC-L9670CDN, MFC-L9630CDN. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

