Activejet AJE-NEON GAME TIME mennyezeti világítás Nem cserélhető LED izzók 5 W
Kód: OSWACJTAL0108
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AJE-NEON GAME TIME mennyezeti világítás Nem cserélhető LED izzók 5 W| Üzemi áram | 1 A |
| Forrás típusa | USB |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Kültéri használatra alkalmas | Nem |
| Világítási stílus | Modern |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Szoba | Hálószoba, Étkező, Gyerekszoba, Nappali |
| Alapanyag | Kabát |
| Rögzítési módszer | Igazítva |
| Arc | Más |
| Falra szerelhető | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Szín | Sokszínű |
| Tanúsítvány | RoHS, ISO14001, ISO9001 szabványok. |
| Magasság | 198 mm |
| Szélesség | 238 mm |
| Mélység | 16 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Teljes energiafogyasztás | 5W |
| Lámpabúra típusa | Nem cserélhető izzók |
| Izzó típusa | JÉG |
| Izzó élettartama | 50000 óra |
| Izzóval/izzókkal együtt | Igen |
| Izzók száma | 143 izzó |
| Színvisszaadási index (CRI) | 80 |
| Világos szín | Sokszínű |
| Fényesség | 120 lumen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.337 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443391012 |
| Üzemi áram: | 1 A |
| Forrás típusa: | USB |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Világítási stílus: | Modern |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szoba: | Hálószoba, Ebédlő, Gyerekszoba, Nappali |
| Alapanyag: | Kabát |
| Rögzítési módszer: | Igazítva |
| Arc: | Más |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Szín: | Sokszínű |
| Tanúsítvány: | RoHS, ISO14001, ISO9001 szabványok. |
| Magasság: | 198 mm |
| Szélesség: | 238 mm |
| Mélység: | 16 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Teljes energiafogyasztás: | 5W |
| Lámpabúra típusa: | Nem cserélhető izzók |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Izzó élettartama: | 50000 óra |
| Izzóval/izzókkal együtt: | Igen |
| Izzók száma: | 143 izzó |
| Színvisszaadási index (CRI): | 80 |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Fényesség: | 120 lumen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

