Activejet ACP-5GN 5M SZ hálózati hosszabbító kábel 5 AC aljzat / AC aljzat Beltéri Szürke
Kód: LIPACJLIS0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ACP-5GN 5M SZ hálózati hosszabbító kábel 5 AC aljzat / AC aljzat Beltéri Szürke| Borító típusa | Nem gyúlékony, nem vezetőképes ház |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Szürke |
| Kábelhossz | 5 méter |
| Alapanyag | Kabát |
| Aljzatok száma | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
| Csatlakozó típusa | E típus |
| Felszerelési lehetőségek | Padlóra vagy falra rögzíthető |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szoba | Univerzális, Iroda, Otthoni iroda, Nappali |
| Forgó hálózati aljzat | Nem |
| Jelzőfény | Igen |
| Pólusok száma | 2 |
| Helyszín / pozíció | Belső |
| Hálózati aljzatok típusai | E típus (FR) |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Maximális energiafogyasztás | 2300 W |
| Készenléti áram | 0,5 mA |
| Maximális áram | 10A |
| Áramvédelmi elemek | Bemeneti biztosíték, Áramcsökkenés, Túlterhelés, Túlfeszültség, Alulfeszültség |
| Súly | 250 g |
| Magasság | 50 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Mélység | 320 mm |
| Csomagolás típusa | Képeslap |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Kábel színe | Szürke |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.68 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443113409 |
| Borító típusa: | Nem gyúlékony, nem vezetőképes ház |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Kábelhossz: | 5 méter |
| Alapanyag: | Kabát |
| Aljzatok száma: | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
| Csatlakozó típusa: | E típus |
| Felszerelési lehetőségek: | Padlóra vagy falra rögzíthető |
| Szoba: | Egyetemes, Hivatal, Otthoni iroda, Nappali |
| Forgó hálózati aljzat: | Nem |
| Jelzőfény: | Igen |
| Pólusok száma: | 2 |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| Hálózati aljzatok típusai: | E típus (FR) |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Maximális energiafogyasztás: | 2300 W |
| Készenléti áram: | 0,5 mA |
| Maximális áram: | 10A |
| Áramvédelmi elemek: | Bemeneti biztosíték, Rejtett áramlat, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Alacsony feszültség |
| Súly: | 250 g |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Mélység: | 320 mm |
| Csomagolás típusa: | Képeslap |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Kábel színe: | Szürke |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

