ZOYA ColdPRO Deer Mono - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPZOYKAS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOYA ColdPRO Deer Mono - suché krmivo pro psy - 9kg| Další funkce | Gastrointestinální problémy, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez kuřecího masa, Monobílkoviny, Bez lepku |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Jelení |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Řada | ZOYA ColdPRO |
| Typ balení | Karton |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Správné trávení |
| Hmotnost | 9 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku | 9,5% |
| Hrubý popel | 6,5% |
| Obsažená vlhkost | 8% |
| Bílkoviny | 26% |
| Hrubá vláknina | 4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.49 kg |
| EAN vonalkód: | 5907649160094 |
| Egyéb jellemzők: | Emésztőrendszeri problémák, Általános egészségi állapot, Izomépítés, Csirke nélkül, Monoproteinek, Gluténmentes |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fő íz: | Szarvas |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Tanács: | ZOYA ColdPRO |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Megfelelő emésztés |
| Súly: | 9 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 9,5% |
| Durva hamu: | 6,5% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Fehérjék: | 26% |
| Nyersrost: | 4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

