ZOYA ColdPRO Beef Mono - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPZOYKAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOYA ColdPRO Beef Mono - suché krmivo pro psy - 9kg| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Budování svalů, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Gastrointestinální problémy, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada | ZOYA ColdPRO |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Správné trávení |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Karton |
| Hmotnost | 9 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 7% |
| Bílkoviny | 27% |
| Obsažená vlhkost | 8% |
| Obsah tuku | 9,5% |
| Hrubá vláknina | 3,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.49 kg |
| EAN vonalkód: | 5907649160025 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Marhahús |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gluténmentes, Csirke nélkül, Emésztőrendszeri problémák, Monoproteinek, Általános egészségi állapot |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Tanács: | ZOYA ColdPRO |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Megfelelő emésztés |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Súly: | 9 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 7% |
| Fehérjék: | 27% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Zsírtartalom: | 9,5% |
| Nyersrost: | 3,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

