ZOLUX Neolife Connect - klec pro králíka - 101,5x54x51cm
Kód: DMZZOUKLA0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife Connect - klec pro králíka - 101,5x54x51cm| Kategorie | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Dřevo, Kov, Plast |
| Zařízení | Napáječ, Mísa, Dřevěný dům |
| Kategorie produktu | Klec |
| Možnost připojení modulů | Ano |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Šířka | 1015 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 7.135 kg |
| EAN vonalkód: | 3336026054411 |
| Kategória: | A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Tengerimalacoknak |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Faipari, Fém, Műanyag |
| Eszköz: | Tápegység, Tál, Faház |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Magasság: | 540 mm |
| Mélység: | 510 mm |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Súly: | 2,5 kg |
| Szélesség: | |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

