ZOLUX Neolife 80 green - klec pro křečka
Kód: DMZZOUKLA0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 80 green - klec pro křečka| Zařízení | Naviják, Mísa, Podlaha, Žebřík, Chata |
| Materiál | Dřevo, Kov, Plast |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Barva | Zelená |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hloubka | 480 mm |
| Rozteč tyčí | 9 mm |
| Výška | 750 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 6.65 kg |
| EAN vonalkód: | 3336027056636 |
| Eszköz: | Csörlő, Tál, Emelet, Létra, Kunyhó |
| Anyag: | Faipari, Fém, Műanyag |
| Kategória: | Hörcsögöknek, Rágcsálók számára |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Szín: | Zöld |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Mélység: | 480 mm |
| Rúdtávolság: | 9 mm |
| Magasság: | 750 mm |
| Szélesség: | 780 mm |
| Súly: | 6 kg |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

