ZOLUX Neolife 100 grey - klec pro domácího cavia
Kód: DMZZOUKLA0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 100 grey - klec pro domácího cavia| Barva | Šedá |
| Zařízení | Mísa, Napáječ, Podlaha, Žebřík |
| Materiál | Dřevo, Kov, Plast |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro morče, Pro hlodavce |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie produktu | Klec |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Výška | 760 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Šířka | 990 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 9.75 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022056624 |
| Barva: | Šedá |
| Zařízení: | Mísa, Napáječ, Podlaha, Žebřík |
| Materiál: | Dřevo, Kov, Plast |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro morče, Pro hlodavce |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Výška: | 760 mm |
| Hloubka: | 540 mm |
| Šířka: | 990 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

