ZOLUX Neo Nigha malá H36 černá - klec pro hlodavce - 1 kus
Kód: DLZZOUKLA0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neo Nigha malá H36 černá - klec pro hlodavce - 1 kus| Typ produktu | Mříž |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Barva | Černá |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Zařízení | Naviják, Mísa, Dřevěný dům |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Výška | 480 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 6.294 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022056235 |
| Terméktípus: | Bárok |
| Anyag: | Fém, Műanyag, Faipari |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Háziállat típusának ajánlott: | rágcsálók |
| Eszköz: | Csörlő, Tál, Faház |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Hörcsögöknek, Rágcsálók számára, Egerek és patkányok számára |
| Szélesség: | 780 mm |
| Mélység: | 360 mm |
| Magasság: | 480 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

