ZOLUX Neo Nigha H36 - klec pro hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neo Nigha H36 - klec pro hlodavce| Materiál | Kov, plast, dřevo |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Zařízení | Dřevěný dům, Žebřík, Naviják, Podlaha, Mísa |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Mříž |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Otočná kolečka | Ne |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro hlodavce, Pro králíka, Pro nočního ptáka |
| Kategorie produktu | Klec |
| Výška | 360 mm |
| Výška klece s nohami | 64,5 cm |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 6.21 kg |
| EAN vonalkód: | 3336020056237 |
| Anyag: | Fém, Műanyag, Fa |
| Háziállat típusának ajánlott: | rágcsálók |
| Eszköz: | Faház, Létra, Csörlő, Emelet, Tál |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | Bárok |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Forgógörgők: | Nem |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, Hörcsögöknek, Rágcsálók számára, A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Magasság: | 360 mm |
| Ketrec magassága lábakkal együtt: | |
| Súly: | 5,7 kg |
| Szélesség: | 780 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

