Zolux Klec Neo Cosy velcí hlodavci H80, šedá
Kód: DLZZOUKLA0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zolux Klec Neo Cosy velcí hlodavci H80, šedá| Typ zvířete | Hlodavci |
| Zařízení | Naviják, Podlaha, Mísa, Dřevěný dům, Žebřík |
| Otočná kolečka | Ne |
| Typ produktu | Mříž |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík, morče, činčila |
| Materiál | Kov, plast, dřevo |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Šedá |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro hlodavce |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hloubka | 480 mm |
| Výška | 800 mm |
| Výška klece s nohami | 109 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Hmotnost | 8 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 9.15 kg |
| EAN vonalkód: | 3336020056206 |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Eszköz: | Csörlő, Emelet, Tál, Faház, Létra |
| Forgógörgők: | Nem |
| Terméktípus: | Bárok |
| Háziállat típusának ajánlott: | |
| Anyag: | Fém, Műanyag, Fa |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Kategória: | Rágcsálók számára |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Mélység: | 480 mm |
| Magasság: | 800 mm |
| Ketrec magassága lábakkal együtt: | 109 cm |
| Szélesség: | 780 mm |
| Súly: | 8 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

