ZOLUX Classic 80 grey/red - klec pro hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Classic 80 grey/red - klec pro hlodavce| Sezónní nabídka | Jarní |
| Zařízení | Napáječ |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce, Pro morče |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Materiál | Kov, Plast |
| Barva | Červená, Šedá |
| Rozteč tyčí | 31 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 2.5 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022054347 |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Eszköz: | Tápegység |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Kategória: | A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Rágcsálók számára, Tengerimalacoknak |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Szín: | Piros, Szürke |
| Rúdtávolság: | 31 mm |
| Magasság: | 430 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Szélesség: | 800 mm |
| Súly: | 5 kg |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

