Základní deska BIOSTAR B760MX2-E
Kód: PLYBIO1700012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Základní deska BIOSTAR B760MX2-E| Podporované patice procesorů | LGA 1700 |
| Kompatibilní procesory | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Podpora Wi-Fi | Ano (bez karty WiFi) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Typ chlazení | Pasivní |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Typ zdroje | ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Čipset základní desky | Intel B760 |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Šířka | 236 mm |
| Hloubka | 208 mm |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podporované frekvence paměti | 5400, 5200, 5600, 6000, 4800 |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Obsah soupravy | Příslušenství antén WiFi |
| Dodávané kabely | SATA |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 1 |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet slotů M.2 (E) | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet DVI portů | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet portů antény Wi-Fi | 1 |
| Počet audio portů | 3 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 0.78 kg |
| EAN vonalkód: | 4712960686892 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Wi-Fi támogatás: | Igen (WiFi kártya nélkül) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Forrás típusa: | ATX |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Szélesség: | 236 mm |
| Mélység: | 208 mm |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 5400, 5200, 5600, 6000, 4800 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| A készlet tartalma: | WiFi antenna tartozékok |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| PCI Express x4 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| M.2 foglalatok száma (E): | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| DVI portok száma: | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| Wi-Fi antennaportok száma: | 1 |
| Audio portok száma: | 3 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

