WOLFSBLUT Széles, sima, nagytestű lóeledel édesburgonyával, mono-száraz kutyatáp - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Wide Plain Large Breed Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pro psy - 12,5kg| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Další funkce | Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Monobílkoviny, Alergie |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Koňské maso |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Alergický, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Citlivý žaludek, Střevní malabsorpce, Snížení potravinové intolerance |
| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Bílkoviny | 24% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Hrubý popel | 8,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784967 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Izomépítés, Ételtúlérzékenység, Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Gabonamentes, Gluténmentes, Monoproteinek, Allergia |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Lóhús |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Allergiás, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Érzékeny gyomor, Bélrendszeri felszívódási zavar, Az ételintolerancia csökkentése |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súly: | 12,5 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 24% |
| Zsírtartalom: | 10% |
| Nyersrost: | 4,5% |
| Durva hamu: | 8,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

