WOLFSBLUT Red Rock Kenguru édesburgonyával Mono - száraz kutyatáp - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Red Rock Kangaroo with sweet potatoes Mono - suché krmivo pro psy - 12,5kg| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Alergický |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Bez lepku, Podpora trávení, Alergie |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť | Klokan |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 23% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Hrubý popel | 8,5% |
| Obsah tuku | 9,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784936 |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Az ételintolerancia csökkentése, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Allergiás |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Izomépítés, Monoproteinek, Gluténmentes, Emésztés támogatása, Allergia |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fő íz: | Kenguru |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 23% |
| Nyersrost: | 4% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Zsírtartalom: | 9,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

