WOLFSBLUT Gray Peak kecskehús édesburgonyával Mono - száraz kutyaeledel - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Grey Peak Goat with sweet potatoes Mono - suché krmivo pro psy - 12,5kg| Hlavní příchuť | Kozí |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Alergie |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Střevní malabsorpce, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Alergický |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 7% |
| Bílkoviny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 16% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784905 |
| Fő íz: | Kecske |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Monoproteinek, Csirke nélkül, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Izomépítés, Ételtúlérzékenység, Gluténmentes, Allergia |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Súly: | 12,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Az ételintolerancia csökkentése, Bélrendszeri felszívódási zavar, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Érzékeny gyomor, Ételallergia, Allergiás |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 7% |
| Fehérjék: | 26% |
| Nyersrost: | 3% |
| Zsírtartalom: | 16% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

