wolfcraft GmbH 6948200 Fűnyíró
Kód: URPWOLMIE0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
wolfcraft GmbH 6948200 Fűnyíró| Szín | Fekete |
| Távolságmérés | 85 - 180° |
| Deszkavastagság (max.) | 3 cm |
| Szögvágó sablon | Igen |
| Hosszú élettartamra tervezett kialakítás | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Meters |
|---|---|
| Súly: | 1.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4006885694828 |
| Szín: | Fekete |
| Távolságmérés: | 85 - 180° |
| Deszkavastagság (max.): | 3 cm |
| Szögvágó sablon: | Igen |
| Hosszú élettartamra tervezett kialakítás: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

