WiiM Amp Pro Dark Grey - Stereofonní streamovací zesilovač
Kód: NGLWIIWZM0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WiiM Amp Pro Dark Grey - Stereofonní streamovací zesilovač| Počet jader procesoru | 4 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A53 |
| Paměť flash | 512 MB |
| Vnitřní paměť | 512 MB |
| Barva | Tmavě šedá |
| Kontrolka LED | Ano |
| Upravitelnost ekvalizéru | Ano |
| Rozlišení zvukových bitů | 24 bitů |
| Hloubka | 190 mm |
| Výška | 63 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Hmotnost | 1,84 kg |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Spotify Connect | Ano |
| Specifikace DLNA | DMS, DMR |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Tidal Connect | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Optický vstup | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Počet portů Ethernet LAN/WAN | 1 |
| Výstup reproduktoru | 4 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| USB verze | 2.0 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Počet portů USB typu B | 1 |
| Sub out | Ano |
| HDMI (ARC) | 1 |
| Obsah balení | Uživatelský manuál, Optický audio kabel x 1, Dálkové ovládání, Zesilovač x 1 cm, Kabel RCA, Kabel HDMI x 1 |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení., Nevystavujte vysokým teplotám nebo vlhkosti., Zařízení by mělo být skladováno mimo dosah malých dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Amplifiers |
|---|---|
| Súly: | 3.58 kg |
| EAN vonalkód: | 602581806158 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Professzor építészete: | ARM Cortex-A53 |
| Flash memória: | 512 MB |
| Belső memória: | 512 MB |
| Szín: | Sötét szürke |
| LED-jelzőfény: | Igen |
| Kiegyenlítő állíthatósága: | Igen |
| Hang bitfelbontás: | 24 bit |
| Mélység: | 190 mm |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 190 mm |
| Súly: | 1,84 kg |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel: | Igen |
| Spotify Connect: | Igen |
| DLNA specifikációk: | DMS, DMR |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Tidal Connect: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Optikai bemenet: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet LAN/WAN portok száma: | 1 |
| Hangszóró kimenet: | 4 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| USB B típusú portok száma: | 1 |
| Mélynyomó kimenet: | Igen |
| HDMI (ARC): | 1 |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, Optikai audiokábel x 1, Távirányító, Erősítő x 1 cm, RCA kábel, 1 db HDMI-kábel |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék fedelét., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek vagy páratartalomnak., A készüléket kisgyermekek elől elzárva kell tárolni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

