WIEJSKA ZAGRODA Mono Salmon - suché krmivo pro psy - 2kg
Kód: DLPWZAKAS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Mono Salmon - suché krmivo pro psy - 2kg| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 2 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Monobílkoviny, Alergie |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsažená vlhkost | 7,5% |
| Hrubý popel | 8% |
| Bílkoviny | 35% |
| Obsah tuku | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342296034 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Az ételintolerancia csökkentése |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Gluténmentes, Monoproteinek, Allergia |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Lazac |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 1% |
| Nedvességtartalom: | 7,5% |
| Durva hamu: | 8% |
| Fehérjék: | 35% |
| Zsírtartalom: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

