Tichý pístový inhalátor pro celou rodinu EGI Značky DEPAN
Kód: NSEDEPINE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tichý pístový inhalátor pro celou rodinu EGI Značky DEPAN| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 V |
| Hmotnost | 1,43 kg |
| Jednoduché používání | Ano |
| Materiál | ABS, Houba, Polyvinylchlorid (PVC), Plast |
| Barva | Bílá |
| Velikost částic | 0,5 - 10 µm |
| Maximální objem plnění | 10 ml |
| Hlučnost | 65 dB |
| Maska pro dospělé | Ano |
| Náustek | Ano |
| Maska pro děti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers and nebulizers |
|---|---|
| Súly: | 1.34 kg |
| EAN vonalkód: | 5906742632774 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Typ zdroje: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 V |
| Hmotnost: | 1,43 kg |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Materiál: | ABS, Houba, Polyvinylchlorid (PVC), Plast |
| Barva: | Bílá |
| Velikost částic: | 0,5 - 10 µm |
| Maximální objem plnění: | 10 ml |
| Hlučnost: | 65 dB |
| Maska pro dospělé: | Ano |
| Náustek: | Ano |
| Maska pro děti: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

