TEPLOMĚR DO TROUBY GEFU MESSIMO G-21870
Kód: URPGEFTEB0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TEPLOMĚR DO TROUBY GEFU MESSIMO G-21870| Šířka | 93 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Nerezová ocel, Černá |
| Model | Analog |
| Typ displeje | Analog |
| Teplotní rozsah | -50 - 300 °C |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Jednotka měření teploty | F, °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Thermometers |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4006664218702 |
| Šířka: | 93 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Barva: | Nerezová ocel, Černá |
| Model: | Analog |
| Typ displeje: | Analog |
| Teplotní rozsah: | -50 - 300 °C |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Jednotka měření teploty: | F, °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

