SLUCHÁTKA DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B645 ČERNÁ
Kód: AKGDFNSBL0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SLUCHÁTKA DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B645 ČERNÁ| Typ vstupního portu USB | USB C |
| Vstup AUX | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Typ sluchátek | Stereofonní, Plně obklopující uši |
| Typ produktu | Bezdrátové sluchátko |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Množství | 1 |
| Varování | Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku., Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte., Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány. |
| Citlivost sluchátek | 105 dB |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Akustický systém | Zavřené |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 4745090829426 |
| AUX bemenet: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, Teljesen körülölelő fülek |
| Terméktípus: | Vezeték nélküli kézibeszélő |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg., A termék elemeket tartalmaz, amelyeket megfelelően kell ártalmatlanítani. |
| Fejhallgató érzékenysége: | 105 dB |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

