Skullcandy Hesh ANC fejhallgató vezetékes és vezeték nélküli, fejre szerelhető, hívások/zene, USB Type-C, Bluetooth, fekete
Kód: AKGSKLSBL0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skullcandy Hesh ANC fejhallgató vezetékes és vezeték nélküli, fejre szerelhető, hívások/zene, USB Type-C, Bluetooth, fekete| Súly | 228 g |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülre helyezhető |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Csuklós | Igen |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Szín | Fekete |
| Hangnyomásszint (max.) | 99,63 dB |
| Hangerőszabályzó | Gomb |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Gyors töltés | 10 perc |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 22 óra |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C, AUX |
| Jótállási jegy | Igen |
| Impedancia | 32 ohm |
| Egységvezérlő | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 3% |
| Fejhallgató érzékenysége | 99,63 dB |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Mikrofon zajszűrése | Igen |
| Akkumulátor élettartama | 1320 perc |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.388 kg |
| EAN vonalkód: | 810015588512 |
| Súly: | 228 g |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A füleken |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Csuklós: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szín: | Fekete |
| Hangnyomásszint (max.): | 99,63 dB |
| Hangerőszabályzó: | Gomb |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 22 óra |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C, Kiegészítő |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 3% |
| Fejhallgató érzékenysége: | 99,63 dB |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
| Akkumulátor élettartama: | 1320 perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

